Toi et Moi
4,6 ★★★★★ 500+ recensies
Contact Informatie
| maandag | |
| dinsdag | |
| woensdag | |
| donderdag | |
| vrijdag | |
| zaterdag | |
| zondag | 12:00 – 14:00 18:00 – 21:30 |
Omschrijving bedrijf
Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Restaurants.
Industrie
Restaurants
Gespecialiseerd in:
Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van Toi et Moi?
Het telefoonnummer van Toi et Moi is 09 225 86 33.Q2
Waar is Toi et Moi gevestigd?
Toi et Moi is gevestigd op Sint-Michielsstraat 31, 9000 Gent, Belgium, Vlaanderen.Q3
Op welke dagen is Toi et Moi geopend?
Toi et Moi is open
| maandag: | 18:00–21:30 |
| dinsdag: | Gesloten |
| woensdag: | Gesloten |
| donderdag: | 18:00–21:30 |
| vrijdag: | 18:00–21:30 |
| zaterdag: | 18:00–21:00 |
| zondag: | 12:00–14:00, 18:00–21:30 |
Q4
Is er een primair contact bij Toi et Moi?
U kunt telefonisch contact opnemen met Toi et Moi via nummer 09 225 86 33.Q6
Bezorgt Toi et Moi aan huis?
Ja, Toi et Moi kan aan huis bezorgen. Bel 09 225 86 33 voor meer details. +Extra bedrijven op dit adres
Sint-Michielsstraat 31, 9000 Gent, Belgium
Hotel De Flandre
Hotels en motels
Nachtergaele/Joachim
Restaurants
Sint-Michielsstraat 31
Bedrijf op dit adres
+Ondernemingen in Postcode 9000
Ondernemingen in 9000: 19.196
Bevolking: 65
Categorieën
Professional Services: 19%
+Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9000
+Zakelijke feedback
★★★★★Geen beoordelingen op Bizique4,6★★★★★500+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die een beoordeling schrijft.