Soutra Asbl

Contact Informatie

Soutra Asbl
Rue du Roetaert 144, 1180 Bruxelles, Belgium
Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1180
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 375 00 89
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Soutra Asbl bevindt zich in Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Soutra Asbl?

Het telefoonnummer van Soutra Asbl is 02 375 00 89.
Q2

Waar is Soutra Asbl gevestigd?

Soutra Asbl is gevestigd op Rue du Roetaert 144, 1180 Bruxelles, Belgium, Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Q3

Is er een primair contact bij Soutra Asbl?

U kunt telefonisch contact opnemen met Soutra Asbl via nummer 02 375 00 89.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rue du Roetaert 144, 1180 Bruxelles, Belgium Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1180
+

Ondernemingen in Postcode 1180

Ondernemingen in 1180: 6.696
Bevolking: 75.956
1180 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  21%
Medical:  16%
Shopping:  16%
Andere:  47%

Prijs

Matig:  43%
Goedkoop:  37%
Duur:  15%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

2:  89%
4:  9%
Andere:  2%

Buurten

Churchill:  15%
Fort Jaco:  7%
Globe:  21%
Uccle:  24%
Andere:  33%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1180

Geslacht

Vrouwelijk:  54%
Mannelijk:  46%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie