Societe Immobiliere Du Cedre & Co

Contact Informatie

Societe Immobiliere Du Cedre & Co
Chau. de la Hulpe 150, 1170 Bruxelles, Belgium
Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1170
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 502 69 02
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Societe Immobiliere Du Cedre & Co is gevestigd in Brussels Hoofdstedelijk Gewest, en werd opgericht in 19-12-1990.
Gesticht: 19-12-1990
Industrie
Thuisdiensten
Gespecialiseerd in:
Residential Property Rentals
ISIC Codes
6810

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Societe Immobiliere Du Cedre & Co al?

Societe Immobiliere Du Cedre & Co bestaat ongeveer 36 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Societe Immobiliere Du Cedre & Co?

Het telefoonnummer van Societe Immobiliere Du Cedre & Co is 02 502 69 02.
Q3

Waar is Societe Immobiliere Du Cedre & Co gevestigd?

Societe Immobiliere Du Cedre & Co is gevestigd op Chau. de la Hulpe 150, 1170 Bruxelles, Belgium, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Q4

Is er een primair contact bij Societe Immobiliere Du Cedre & Co?

U kunt telefonisch contact opnemen met Societe Immobiliere Du Cedre & Co via nummer 02 502 69 02.
+

Extra bedrijven op dit adres

Chau. de la Hulpe 150, 1170 Bruxelles, Belgium Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1170
+

Ondernemingen in Postcode 1170

Ondernemingen in 1170: 7.235
Bevolking: 22.265
1170 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  29%
Medical:  14%
Shopping:  11%
Andere:  45%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  36%
Duur:  15%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

2:  90%
4:  9%
Andere:  2%

Buurten

Boondael:  41%
Dries:  5%
Watermaal-Bosvoorde:  33%
Watermael-Boitsfort:  6%
Andere:  14%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1170

Geslacht

Vrouwelijk:  54%
Mannelijk:  46%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie