Royal India Restaurant
4,6
★★★★
★
3000+ beoordelingen
Bedrijfs Contact
Payal Bhargav
Algemeen Manager
Contact Informatie
Royal India Restaurant
Donkersteeg 19, 9000 Gent, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon:
0497 40 78 27
Telefoon:
0497 40 78 17
Telefoon:
09 310 82 01
Uur:
Weergeven
maandag
Gesloten
dinsdag
17:30 – 22:00
woensdag
12:00 – 15:00
17:30 – 22:00
donderdag
12:00 – 15:00
17:30 – 22:00
vrijdag
12:00 – 15:00
17:30 – 23:00
zaterdag
12:00 – 15:00
17:30 – 23:00
zondag
12:00 – 15:00
17:30 – 22:30
Web:
www.royalindiabelgium.com
E-mail:
spiritualsolutionsindia@yahoo.com
Facebook Profiel:
Bezoek
Yelp Bedrijfspagina:
Bezoek
TripAdvisor:
Bezoek
Google Maps:
Bezoek
Foursquare:
Bezoek
Uitgeven:
Bewerken of verwijderen
📞
Call
E-Mail
☆
Beoordeel
0
Leuk
Voeg Foto
Omschrijving bedrijf
Royal India Restaurant werd opgericht in 2017. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Indiaase restaurants.
Gesticht:
2017
Industrie
Restaurants
»
Indiaase restaurants
Gespecialiseerd in:
Vegan Restaurant, Indian Takeaway, Indiaase restaurants
ISIC Codes
5610
Vragen en Antwoorden
Q1
Hoelang bestaat Royal India Restaurant al?
Royal India Restaurant bestaat ongeveer
9 jaar
.
Q2
Wat is het telefoonnummer van Royal India Restaurant?
Het telefoonnummer van Royal India Restaurant is
0497 40 78 27
.
Q3
Waar is Royal India Restaurant gevestigd?
Royal India Restaurant is gevestigd op
Donkersteeg 19, 9000 Gent, Belgium, Vlaanderen
.
Q4
Op welke dagen is Royal India Restaurant geopend?
Royal India Restaurant is open
maandag:
Gesloten
dinsdag:
17:30–22:00
woensdag:
12:00–15:00, 17:30–22:00
donderdag:
12:00–15:00, 17:30–22:00
vrijdag:
12:00–15:00, 17:30–23:00
zaterdag:
12:00–15:00, 17:30–23:00
zondag:
12:00–15:00, 17:30–22:30
Q5
Is er een primair contact bij Royal India Restaurant?
Payal Bhargav
(
Algemeen Manager
) bij Royal India Restaurant.
Q6
Zijn er andere contacten geassocieerd met Royal India Restaurant?
We hebben
1
aanvullende contact(en) voor Royal India Restaurant. Zij zijn:
S. Nagen
.
Q7
Wat is het webadres van (URL) voor Royal India Restaurant?
De website van Royal India Restaurant is
www.royalindiabelgium.com
.
Q8
Heeft Royal India Restaurant draadloos internet (WiFi)?
Ja
, Royal India Restaurant heeft op deze locatie gratis WiFi.
Q9
Bezorgt Royal India Restaurant aan huis?
Ja
, Royal India Restaurant kan aan huis bezorgen. Bel 0497 40 78 27 voor meer details.
+
Extra bedrijven op dit adres
Donkersteeg 19, 9000 Gent, Belgium
Dolly's
Bedrijf op dit adres
Fahimipour
Bedrijf op dit adres
Dolly’s - Ghent, Oost-Vlaanderen, Belgium
Bedrijf op dit adres
Le Petit Paradis
Bedrijf op dit adres
Mare Tours
Bedrijf op dit adres
+
Ondernemingen in Postcode 9000
Ondernemingen in 9000:
19.196
Bevolking:
65
Categorieën
Professional Services:
19%
Shopping:
18%
Restaurants:
11%
Andere:
52%
Prijs
Matig:
49%
Goedkoop:
35%
Duur:
13%
Erg Duur:
3%
Andere:
0%
Postcode
9:
80%
4:
16%
Andere:
4%
Buurten
Binnenstad:
21%
Gent-centrum-Zuid:
6%
Sint-Pieters:
9%
Station:
6%
Andere:
58%
+
Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9000
Geslacht
Vrouwelijk:
51%
Mannelijk:
49%
Andere:
0%
+
Zakelijke lookup
Koffie
Winkelen
Banken
Hotels
Apotheek
Taxi
Benzine
Automobiel
Beauty & Spas
Find nearby businesses
+
Schrijf een recensie
★
★
★
★
★
Dien uw recensie in
Zakelijke feedback
★★★★★
Geen beoordelingen op Bizique
4,6
★★★★
★
3000+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die
een beoordeling schrijft.