Press Shop

Contact Informatie

Press Shop
Rue Robert Fesler 35, 6030 Charleroi, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 071 31 04 65
Telefoon: 071 31 05 06
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Winkelen.
Industrie
Winkelen
Gespecialiseerd in:
Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen
ISIC Codes
47

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Press Shop?

Het telefoonnummer van Press Shop is 071 31 04 65.
Q2

Waar is Press Shop gevestigd?

Press Shop is gevestigd op Rue Robert Fesler 35, 6030 Charleroi, Belgium, Wallonië.
Q3

Op welke dagen is Press Shop geopend?

Press Shop is open ma–za 08:30–18:00; gesloten zo .
Q4

Is er een primair contact bij Press Shop?

U kunt telefonisch contact opnemen met Press Shop via nummer 071 31 04 65.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Press Shop?

De website van Press Shop is www.ubiwayretail.be.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Rue Robert Fesler 35, 6030 Charleroi, Belgium
+

Ondernemingen in Postcode 6030

Ondernemingen in 6030: 422
Bevolking: 24.672
6030 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  18%
Professional Services:  10%
Andere:  71%

Prijs

Matig:  60%
Goedkoop:  30%
Duur:  5%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

71:  85%
4:  12%
Andere:  3%

Buurten

Goutroux:  9%
Marchienne-au-Pont:  81%
Andere:  10%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 6030

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie