Point Poste Carrefour Boncelles

Contact Informatie

Point Poste Carrefour Boncelles
Rte du Condroz 16, 4100 Boncelles, Belgium
Seraing, Wallonië, 4100
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 201 23 45
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Point Poste Carrefour Boncelles bevindt zich in Seraing, Wallonië.
Industrie
Maatschappij & Overheid
Gespecialiseerd in:
Post Office
ISIC Codes
5310

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Point Poste Carrefour Boncelles?

Het telefoonnummer van Point Poste Carrefour Boncelles is 02 201 23 45.
Q2

Waar is Point Poste Carrefour Boncelles gevestigd?

Point Poste Carrefour Boncelles is gevestigd op Rte du Condroz 16, 4100 Boncelles, Belgium, Seraing, Wallonië.
Q3

Op welke dagen is Point Poste Carrefour Boncelles geopend?

Point Poste Carrefour Boncelles is open ma–za 09:15–19:45; gesloten zo .
Q4

Is er een primair contact bij Point Poste Carrefour Boncelles?

U kunt telefonisch contact opnemen met Point Poste Carrefour Boncelles via nummer 02 201 23 45.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Point Poste Carrefour Boncelles?

De website van Point Poste Carrefour Boncelles is www.bpost.be.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rte du Condroz 16, 4100 Boncelles, Belgium Seraing, Wallonië, 4100
+

Ondernemingen in Postcode 4100

Ondernemingen in 4100: 1.871
Bevolking: 46.149
4100 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  18%
Professional Services:  12%
Medical:  11%
Andere:  59%

Prijs

Goedkoop:  52%
Matig:  31%
Duur:  16%
Andere:  0%

Postcode

4:  97%
Andere:  3%

Buurten

Boncelles:  82%
Andere:  18%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 4100

Geslacht

Vrouwelijk:  52%
Mannelijk:  48%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie