Piet Konijn

Contact Informatie

Piet Konijn
Noordstraat 4, 2550 Kontich, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0495 54 27 03
Telefoon: 03 226 84 07
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Winkelen
Gespecialiseerd in:
Toy Store
ISIC Codes
4764

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Piet Konijn?

Het telefoonnummer van Piet Konijn is 0495 54 27 03.
Q2

Waar is Piet Konijn gevestigd?

Piet Konijn is gevestigd op Noordstraat 4, 2550 Kontich, Belgium, Vlaanderen.
Q3

Op welke dagen is Piet Konijn geopend?

Piet Konijn is open wo–za 10:00–18:00; gesloten ma–di, zo .
Q4

Is er een primair contact bij Piet Konijn?

U kunt telefonisch contact opnemen met Piet Konijn via nummer 0495 54 27 03.
Q5

Bezorgt Piet Konijn aan huis?

Ja, Piet Konijn kan aan huis bezorgen. Bel 0495 54 27 03 voor meer details.
+

Ondernemingen in Postcode 2550

Ondernemingen in 2550: 2.207
Bevolking: 25.958
2550 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  20%
Shopping:  18%
Andere:  62%

Prijs

Goedkoop:  50%
Matig:  36%
Duur:  13%
Erg Duur:  1%
Andere:  0%

Postcode

3:  82%
4:  10%
15:  5%
Andere:  3%

Buurten

Kontich:  79%
Waarloos:  6%
Andere:  16%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2550

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie