Le Rêve

Contact Informatie

Le Rêve
Pl. de la Paix 13, 1140 Evere, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 850 17 95
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Kaart

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Le Rêve?

Het telefoonnummer van Le Rêve is 02 850 17 95.
Q2

Waar is Le Rêve gevestigd?

Le Rêve is gevestigd op Pl. de la Paix 13, 1140 Evere, Belgium, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Q3

Is er een primair contact bij Le Rêve?

U kunt telefonisch contact opnemen met Le Rêve via nummer 02 850 17 95.
+

Extra bedrijven op dit adres

Pl. de la Paix 13, 1140 Evere, Belgium
+

Ondernemingen in Postcode 1140

Ondernemingen in 1140: 1.509
Bevolking: 37.737
1140 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  16%
Shopping:  15%
Andere:  69%

Prijs

Goedkoop:  52%
Matig:  37%
Duur:  10%
Erg Duur:  1%
Andere:  0%

Postcode

2:  88%
4:  9%
Andere:  3%

Buurten

Brussels:  5%
Conscience:  14%
Evere:  18%
Paduwa:  27%
Paix:  15%
Andere:  21%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1140

Geslacht

Vrouwelijk:  52%
Mannelijk:  48%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie