Le Monde a Part Asbl

Contact Informatie

Le Monde a Part Asbl
Rte de Wavreumont, 4960 Malmedy, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 087 54 21 00
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Kaart

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Le Monde a Part Asbl?

Het telefoonnummer van Le Monde a Part Asbl is 087 54 21 00.
Q2

Waar is Le Monde a Part Asbl gevestigd?

Le Monde a Part Asbl is gevestigd op Rte de Wavreumont, 4960 Malmedy, Belgium, Wallonië.
Q3

Is er een primair contact bij Le Monde a Part Asbl?

U kunt telefonisch contact opnemen met Le Monde a Part Asbl via nummer 087 54 21 00.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor Le Monde a Part Asbl?

De website van Le Monde a Part Asbl is lemondeapart.org.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rte de Wavreumont, 4960 Malmedy, Belgium
+

Ondernemingen in Postcode 4960

Ondernemingen in 4960: 1.114
Bevolking: 12.154
4960 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  17%
Professional Services:  11%
Hotels & Travel:  10%
Andere:  61%

Prijs

Matig:  45%
Goedkoop:  36%
Duur:  16%
Erg Duur:  3%
Andere:  0%

Postcode

80:  89%
4:  9%
Andere:  2%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 4960

Geslacht

Vrouwelijk:  52%
Mannelijk:  48%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie