Igean-Milieu en Veiligheid

Contact Informatie

Igean-Milieu en Veiligheid
Cantecroylaan 32, 2640 Mortsel, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 03 844 35 87
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Kaart

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Igean-Milieu en Veiligheid?

Het telefoonnummer van Igean-Milieu en Veiligheid is 03 844 35 87.
Q2

Waar is Igean-Milieu en Veiligheid gevestigd?

Igean-Milieu en Veiligheid is gevestigd op Cantecroylaan 32, 2640 Mortsel, Belgium, Vlaanderen.
Q3

Is er een primair contact bij Igean-Milieu en Veiligheid?

U kunt telefonisch contact opnemen met Igean-Milieu en Veiligheid via nummer 03 844 35 87.
+

Extra bedrijven op dit adres

Cantecroylaan 32, 2640 Mortsel, Belgium
+

Ondernemingen in Postcode 2640

Ondernemingen in 2640: 1.965
Bevolking: 16.502
2640 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  20%
Professional Services:  18%
Medical:  12%
Andere:  50%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  43%
Duur:  11%
Andere:  0%

Postcode

3:  85%
4:  13%
Andere:  2%

Buurten

Mortsel:  95%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2640

Geslacht

Vrouwelijk:  52%
Mannelijk:  48%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie