Fintro Melle-CPS bvba
5,0
★★★★★
1+ beoordelingen
Contact Informatie
Fintro Melle-CPS bvba
Lindestraat 2, 9090 Merelbeke-Melle, Belgium
Melle (België), Vlaanderen, 9090
Ontvang routebeschrijving
Telefoon:
09 272 74 44
Uur:
Weergeven
maandag
09:00 – 12:30
13:00 – 17:00
dinsdag
09:00 – 12:30
13:00 – 17:00
woensdag
09:00 – 12:00
donderdag
09:00 – 12:30
13:00 – 18:00
vrijdag
09:00 – 12:30
13:00 – 17:00
zaterdag
09:00 – 12:00
zondag
Gesloten
Web:
www.fintro.be
E-mail:
pascal.slock@fintro.be
Facebook Profiel:
Bezoek
Google Maps:
Bezoek
Foursquare:
Bezoek
Uitgeven:
Bewerken of verwijderen
📞
Call
E-Mail
☆
Beoordeel
0
Leuk
Voeg Foto
Omschrijving bedrijf
Fintro Melle-CPS bvba bevindt zich in Melle (België), Vlaanderen. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Banken.
Industrie
Financiële Diensten
»
Banken
Gespecialiseerd in:
Banken
ISIC Codes
6419
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van Fintro Melle-CPS bvba?
Het telefoonnummer van Fintro Melle-CPS bvba is
09 272 74 44
.
Q2
Waar is Fintro Melle-CPS bvba gevestigd?
Fintro Melle-CPS bvba is gevestigd op
Lindestraat 2, 9090 Merelbeke-Melle, Belgium, Melle (België), Vlaanderen
.
Q3
Op welke dagen is Fintro Melle-CPS bvba geopend?
Fintro Melle-CPS bvba is open
maandag:
09:00–12:30, 13:00–17:00
dinsdag:
09:00–12:30, 13:00–17:00
woensdag:
09:00–12:00
donderdag:
09:00–12:30, 13:00–18:00
vrijdag:
09:00–12:30, 13:00–17:00
zaterdag:
09:00–12:00
zondag:
Gesloten
Q4
Is er een primair contact bij Fintro Melle-CPS bvba?
U kunt telefonisch contact opnemen met Fintro Melle-CPS bvba via nummer
09 272 74 44
.
Q5
Wat is het webadres van (URL) voor Fintro Melle-CPS bvba?
De website van Fintro Melle-CPS bvba is
www.fintro.be
.
+
Extra bedrijven op dit adres
Lindestraat 2, 9090 Merelbeke-Melle, Belgium Melle (België), Vlaanderen, 9090
All-inSurance & Finance - CPS bank en verzekeringen
Bedrijf op dit adres
Immo Verstraeten Nv
Bedrijf op dit adres
Verstraeten Irene en Wim
Bedrijf op dit adres
+
Ondernemingen in Postcode 9090
Ondernemingen in 9090:
1.124
Bevolking:
11.999
Categorieën
Shopping:
16%
Professional Services:
15%
Medical:
10%
Andere:
58%
Prijs
Matig:
54%
Goedkoop:
40%
Duur:
6%
Andere:
0%
Postcode
9:
83%
4:
15%
Andere:
2%
Buurten
Drongen:
3%
Gentbrugge:
19%
Gontrode:
14%
Melle:
8%
Vogelhoek:
14%
Andere:
42%
+
Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9090
Geslacht
Vrouwelijk:
52%
Mannelijk:
48%
Andere:
0%
+
Zakelijke lookup
Koffie
Winkelen
Banken
Hotels
Apotheek
Taxi
Benzine
Automobiel
Beauty & Spas
Find nearby businesses
+
Schrijf een recensie
★
★
★
★
★
Dien uw recensie in
Zakelijke feedback
★★★★★
Geen beoordelingen op Bizique
5,0
★★★★★
1+ recensies elders
0 Reviews
Wees de eerste die
een beoordeling schrijft.