Feeding the Skies

Contact Informatie

Feeding the Skies
Kasteleinstraat 9, 9031 Gent, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 09 279 67 96
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Feeding the Skies werd opgericht in 10-07-2015. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Corporate management.
Gesticht: 10-07-2015
Industrie
Professionele Diensten »  Corporate management
Gespecialiseerd in:
Adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer
ISIC Codes
7020

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Feeding the Skies al?

Feeding the Skies bestaat ongeveer 11 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Feeding the Skies?

Het telefoonnummer van Feeding the Skies is 09 279 67 96.
Q3

Waar is Feeding the Skies gevestigd?

Feeding the Skies is gevestigd op Kasteleinstraat 9, 9031 Gent, Belgium, Vlaanderen.
Q4

Is er een primair contact bij Feeding the Skies?

U kunt telefonisch contact opnemen met Feeding the Skies via nummer 09 279 67 96.
+

Extra bedrijven op dit adres

Kasteleinstraat 9, 9031 Gent, Belgium
+

Ondernemingen in Postcode 9031

Ondernemingen in 9031: 909
Bevolking: 18.488
9031 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  17%
Shopping:  15%
Medical:  11%
Industry:  10%
Andere:  47%

Prijs

Goedkoop:  55%
Matig:  37%
Duur:  6%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

9:  83%
4:  14%
Andere:  3%

Buurten

Drongen:  83%
Andere:  17%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9031

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie