Equipes d'Entraide Brabant Wallon

Contact Informatie

Equipes d'Entraide Brabant Wallon
Av. de la Renaissance 40, 1000 Bruxelles, Belgium
Sint-Joost-ten-Node, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 649 06 45
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Equipes d'Entraide Brabant Wallon is gevestigd in Sint-Joost-ten-Node, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, en werd opgericht in 18-10-1958.
Gesticht: 18-10-1958

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Equipes d'Entraide Brabant Wallon al?

Equipes d'Entraide Brabant Wallon bestaat ongeveer 68 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Equipes d'Entraide Brabant Wallon?

Het telefoonnummer van Equipes d'Entraide Brabant Wallon is 02 649 06 45.
Q3

Waar is Equipes d'Entraide Brabant Wallon gevestigd?

Equipes d'Entraide Brabant Wallon is gevestigd op Av. de la Renaissance 40, 1000 Bruxelles, Belgium, Sint-Joost-ten-Node, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Q4

Is er een primair contact bij Equipes d'Entraide Brabant Wallon?

U kunt telefonisch contact opnemen met Equipes d'Entraide Brabant Wallon via nummer 02 649 06 45.
+

Extra bedrijven op dit adres

Av. de la Renaissance 40, 1000 Bruxelles, Belgium Sint-Joost-ten-Node, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
+

Ondernemingen in Postcode 1000

Ondernemingen in 1000: 18.061
Bevolking: 76.366
1000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  17%
Restaurants:  15%
Andere:  49%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  30%
Duur:  18%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  11%
Andere:  3%

Buurten

Brussels:  23%
Dansaert:  10%
European Quarter:  6%
Martyrs:  7%
Quartier Royal:  7%
Sablon:  6%
Andere:  41%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1000

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie