Entreprise Christian Hanocq sprl

Contact Informatie

Entreprise Christian Hanocq sprl
Rue d'Hoves 61, 7830 Silly, Belgium
Opzullik, Wallonië, 7830
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 067 45 88 52
Google Maps: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Entreprise Christian Hanocq sprl is gevestigd in Opzullik, Wallonië, en werd opgericht in 19-04-2001. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Verwarming installatie en reparatie.
Gesticht: 19-04-2001
Industrie
Thuisdiensten »  Verwarming installatie en reparatie
Gespecialiseerd in:
Verwarming installatie en reparatie
ISIC Codes
4322

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Entreprise Christian Hanocq sprl al?

Entreprise Christian Hanocq sprl bestaat ongeveer 25 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Entreprise Christian Hanocq sprl?

Het telefoonnummer van Entreprise Christian Hanocq sprl is 067 45 88 52.
Q3

Waar is Entreprise Christian Hanocq sprl gevestigd?

Entreprise Christian Hanocq sprl is gevestigd op Rue d'Hoves 61, 7830 Silly, Belgium, Opzullik, Wallonië.
Q4

Is er een primair contact bij Entreprise Christian Hanocq sprl?

U kunt telefonisch contact opnemen met Entreprise Christian Hanocq sprl via nummer 067 45 88 52.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Entreprise Christian Hanocq sprl?

De website van Entreprise Christian Hanocq sprl is hanocqsprl.be.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Rue d'Hoves 61, 7830 Silly, Belgium Opzullik, Wallonië, 7830
+

Ondernemingen in Postcode 7830

Ondernemingen in 7830: 399
Bevolking: 8.988
7830 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Industry:  16%
Professional Services:  14%
Shopping:  13%
Home Services:  10%
Andere:  47%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  40%
Duur:  13%
Andere:  0%

Postcode

2:  41%
67:  32%
4:  24%
Andere:  3%

Buurten

Bassilly:  24%
Graty:  8%
Hellebecq:  13%
Hoves:  23%
Thoricourt:  23%
Andere:  8%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 7830

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie