De Overtocht

Contact Informatie

De Overtocht
Cogelsplein 30, 2100 Antwerpen, Belgium
Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2100
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 03 324 40 08
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

De Overtocht bevindt zich in Antwerpen (stad), Vlaanderen. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Restaurants.
Industrie
Restaurants
Gespecialiseerd in:
Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van De Overtocht?

Het telefoonnummer van De Overtocht is 03 324 40 08.
Q2

Waar is De Overtocht gevestigd?

De Overtocht is gevestigd op Cogelsplein 30, 2100 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad), Vlaanderen.
Q3

Is er een primair contact bij De Overtocht?

U kunt telefonisch contact opnemen met De Overtocht via nummer 03 324 40 08.
+

Extra bedrijven op dit adres

Cogelsplein 30, 2100 Antwerpen, Belgium Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2100
+

Ondernemingen in Postcode 2100

Ondernemingen in 2100: 3.420
Bevolking: 39.795
2100 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  17%
Professional Services:  14%
Andere:  69%

Prijs

Goedkoop:  52%
Matig:  38%
Duur:  8%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

3:  86%
4:  12%
Andere:  2%

Buurten

Deurne:  87%
Schoten:  8%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2100

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie