De Kroon

Contact Informatie

De Kroon
Smarre 16, 9667 Horebeke, Belgium
Sint-Kornelis-Horebeke, Vlaanderen, 9667
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0494 50 61 40
Telefoon: 0485 06 81 66
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

De Kroon is gevestigd in Sint-Kornelis-Horebeke, Vlaanderen, en werd opgericht in 01-10-1975.
Gesticht: 01-10-1975
Industrie
Thuisdiensten
Gespecialiseerd in:
Banquet Hall
ISIC Codes
6810

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat De Kroon al?

De Kroon bestaat ongeveer 51 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van De Kroon?

Het telefoonnummer van De Kroon is 0494 50 61 40.
Q3

Waar is De Kroon gevestigd?

De Kroon is gevestigd op Smarre 16, 9667 Horebeke, Belgium, Sint-Kornelis-Horebeke, Vlaanderen.
Q4

Is er een primair contact bij De Kroon?

U kunt telefonisch contact opnemen met De Kroon via nummer 0494 50 61 40.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor De Kroon?

De website van De Kroon is www.dekroonhorebeke.be.
+

Extra bedrijven op dit adres

Smarre 16, 9667 Horebeke, Belgium Sint-Kornelis-Horebeke, Vlaanderen, 9667
+

Ondernemingen in Postcode 9667

Ondernemingen in 9667: 170
Bevolking: 2.065

Prijs

Matig:  60%
Goedkoop:  20%
Duur:  20%
Andere:  0%

Postcode

55:  77%
4:  20%
Andere:  3%

Buurten

Korsele:  3%
Sint-Kornelis-Horebeke:  21%
Sint-Maria-Horebeke:  76%
Andere:  0%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9667

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie