De Krantenkop

Contact Informatie

De Krantenkop
Geldmunt 53
Gent, Vlaanderen, 9000
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 09 223 65 31
Telefoon: 09 223 65 71
Foursquare: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

De Krantenkop bevindt zich in Gent, Vlaanderen. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Tabakszaken.
Industrie
Winkelen »  Tabakszaken
Gespecialiseerd in:
Detailhandel in tabaksproducten in gespecialiseerde winkels
ISIC Codes
4723

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van De Krantenkop?

Het telefoonnummer van De Krantenkop is 09 223 65 31.
Q2

Waar is De Krantenkop gevestigd?

De Krantenkop is gevestigd op Geldmunt 53, Gent, Vlaanderen, 9000.
Q3

Is er een primair contact bij De Krantenkop?

U kunt telefonisch contact opnemen met De Krantenkop via nummer 09 223 65 31.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor De Krantenkop?

Er is geen website belend voor De Krantenkop, maar u kunt De Krantenkop vinden op Foursquare.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Geldmunt 53 Gent, Vlaanderen, 9000
+

Ondernemingen in Postcode 9000

Ondernemingen in 9000: 19.196
Bevolking: 65
9000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  19%
Shopping:  18%
Restaurants:  11%
Andere:  52%

Prijs

Matig:  49%
Goedkoop:  35%
Duur:  13%
Erg Duur:  3%
Andere:  0%

Postcode

9:  80%
4:  16%
Andere:  4%

Buurten

Binnenstad:  21%
Gent-centrum-Zuid:  6%
Sint-Pieters:  9%
Station:  6%
Andere:  58%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9000

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie