Class'croute Jambes
5,0 ★★★★★ 10+ beoordelingen
Contact Informatie
| maandag | |
| dinsdag | |
| woensdag | |
| donderdag | |
| vrijdag | |
| zaterdag | |
| zondag | |
Omschrijving bedrijf
Class'croute Jambes bevindt zich in Wépion, Wallonië. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Broodjeszaak.
Industrie
Restaurants » Broodjeszaak
Gespecialiseerd in:
Broodjeszaak
ISIC Codes
5610
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van Class'croute Jambes?
Het telefoonnummer van Class'croute Jambes is 081 30 01 05.Q2
Waar is Class'croute Jambes gevestigd?
Class'croute Jambes is gevestigd op place Joséphine Charlotte 1 bte 30, Wépion, Wallonië, 5100.Q3
Op welke dagen is Class'croute Jambes geopend?
Class'croute Jambes is open ma–vr 07:30–15:00; gesloten za–zo .Q4
Is er een primair contact bij Class'croute Jambes?
U kunt telefonisch contact opnemen met Class'croute Jambes via nummer 081 30 01 05.Q5
Wat is het webadres van (URL) voor Class'croute Jambes?
De website van Class'croute Jambes is
www.classcroute.com.
+Vergelijkbare bedrijven in de buurt
+Extra bedrijven op dit adres
place Joséphine Charlotte 1 bte 30 Wépion, Wallonië, 5100
+Ondernemingen in Postcode 5100
Ondernemingen in 5100: 1.884
Bevolking: 31.946
Categorieën
Professional Services: 15%
+Statistieken en demografische gegevens van Postcode 5100
+Zakelijke feedback
★★★★★Geen beoordelingen op Bizique5,0★★★★★10+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die een beoordeling schrijft.