Chez Zak

Contact Informatie

Chez Zak
Rue Patenier 18, 5000 Namur, Belgium
Namen (stad), Wallonië, 5000
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0486 62 77 67
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Chez Zak bevindt zich in Namen (stad), Wallonië.
Industrie
Restaurants »  Hamburgerrestaurant
Gespecialiseerd in:
Kebab Shop, Snack Bar, Hamburgerrestaurant, Taco Restaurant, Doner kebab restaurant
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Chez Zak?

Het telefoonnummer van Chez Zak is 0486 62 77 67.
Q2

Waar is Chez Zak gevestigd?

Chez Zak is gevestigd op Rue Patenier 18, 5000 Namur, Belgium, Namen (stad), Wallonië.
Q3

Op welke dagen is Chez Zak geopend?

Chez Zak is open ma 12:00–23:30; di 11:30–00:01; wo–zo 11:30–00:00 .
Q4

Is er een primair contact bij Chez Zak?

U kunt telefonisch contact opnemen met Chez Zak via nummer 0486 62 77 67.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Chez Zak?

De website van Chez Zak is chezzak.business.site.
Q6

Bezorgt Chez Zak aan huis?

Ja, Chez Zak kan aan huis bezorgen. Bel 0486 62 77 67 voor meer details.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rue Patenier 18, 5000 Namur, Belgium Namen (stad), Wallonië, 5000
+

Ondernemingen in Postcode 5000

Ondernemingen in 5000: 3.963
Bevolking: 18.796
5000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  21%
Professional Services:  14%
Restaurants:  12%
Medical:  12%
Andere:  41%

Prijs

Matig:  43%
Goedkoop:  41%
Duur:  15%
Erg Duur:  1%
Andere:  0%

Postcode

81:  87%
4:  10%
Andere:  3%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 5000

Geslacht

Vrouwelijk:  52%
Mannelijk:  48%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie