Bron Consulting

Contact Informatie

Bron Consulting
Verdussenstraat 56
Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2018
Ontvang routebeschrijving
Twitter Feed: Bezoek
Foursquare: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Bron Consulting is gevestigd in Antwerpen (stad), Vlaanderen, en werd opgericht in 23-01-2008.
Gesticht: 23-01-2008
Indieningsnummer: 0895288323

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Bron Consulting al?

Bron Consulting bestaat ongeveer 19 jaar.
Q2

Waar is Bron Consulting gevestigd?

Bron Consulting is gevestigd op Verdussenstraat 56, Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2018.
Q3

Wat is het webadres van (URL) voor Bron Consulting?

Er is geen website belend voor Bron Consulting, maar u kunt Bron Consulting vinden op Twitter.
+

Extra bedrijven op dit adres

Verdussenstraat 56 Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2018
+

Ondernemingen in Postcode 2018

Ondernemingen in 2018: 7.143
Bevolking: 23.272
2018 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  23%
Professional Services:  19%
Industry:  13%
Andere:  45%

Prijs

Matig:  43%
Goedkoop:  38%
Duur:  14%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

3:  87%
4:  10%
Andere:  3%

Buurten

Antwerp:  17%
Borgerhout:  24%
Brederode:  11%
Haringrode:  5%
Harmonie:  9%
Markgrave:  6%
Stadspark:  8%
Andere:  20%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2018

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie