Xuan-ly
Aziatisch restaurant
Contact Informatie
Nu geslotenClosed
- maandagGesloten
- dinsdagGesloten
- woensdagGesloten
- donderdag17:30 – 21:00
- vrijdag17:30 – 21:00
- zaterdag17:30 – 22:00
- zondag17:30 – 21:00
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Xuan-ly via nummer 03 644 49 40. Xuan-ly primaire categorie is Aziatisch restaurant. Xuan-ly is gevestigd op Bredabaan 749, 2170 Antwerpen, Belgium.
Industrie: Eten en uit eten » Aziatisch restaurant
- Aziatisch restaurant
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Xuan-ly?
Xuan-ly's phone number is 03 644 49 40.
2.Waar is Xuan-ly gevestigd?
Xuan-ly is located at Bredabaan 749, 2170 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Xuan-ly?
Xuan-ly is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Wednesday: Closed; Thursday, Friday: 17:30 – 21:00; Saturday: 17:30 – 22:00; Sunday: 17:30 – 21:00.
4.Wat is de website van Xuan-ly?
Xuan-ly's website is users.telenet.be/restaurantxuanly/contact.html.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Xuan-ly.