Wascenter Netezon

Wasserette

3.5★★★★★(8 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Wascenter Netezon
Av. Maréchal Foch 86, 1030 Schaerbeek, Belgium, Schaarbeek
Schaarbeek
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 21:006:00 – 21:00
  • maandag6:00 – 21:00
  • dinsdag6:00 – 21:00
  • woensdag6:00 – 21:00
  • donderdag6:00 – 21:00
  • vrijdag6:00 – 21:00
  • zaterdag6:00 – 21:00
  • zondag6:00 – 21:00
Social Media
Call

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Wascenter Netezon via nummer 03 482 38 60. Wascenter Netezon primaire categorie is Wasserette. Wascenter Netezon is gevestigd op Av. Maréchal Foch 86, 1030 Schaerbeek, Belgium.

Industrie: Kleding » Wasserette

Actief in:
  • Wasserette
  • Wasserette
ISIC Codes
9601

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Wascenter Netezon?

    Wascenter Netezon's phone number is 03 482 38 60.

  2. 2.Waar is Wascenter Netezon gevestigd?

    Wascenter Netezon is located at Av. Maréchal Foch 86, 1030 Schaerbeek, Belgium, Schaarbeek. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Wascenter Netezon?

    Wascenter Netezon is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 6:00 – 21:00.

  4. 4.Wat is de website van Wascenter Netezon?

    Wascenter Netezon's website is www.buchen.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Wascenter Netezon.