Vulpia Vlaanderen

Verzorgingshuis

Contact Informatie

Vulpia Vlaanderen
Grote Weide 2, 2600 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Social Media
Call

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Vulpia Vlaanderen via nummer 03 340 46 89. Vulpia Vlaanderen primaire categorie is Verzorgingshuis. Vulpia Vlaanderen is gevestigd op Grote Weide 2, 2600 Antwerpen, Belgium.

Industrie: Medisch » Verzorgingshuis

Actief in:
  • Verzorgingshuis
ISIC Codes
8710

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Vulpia Vlaanderen?

    Vulpia Vlaanderen's phone number is 03 340 46 89.

  2. 2.Waar is Vulpia Vlaanderen gevestigd?

    Vulpia Vlaanderen is located at Grote Weide 2, 2600 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  3. 3.Wat is de website van Vulpia Vlaanderen?

    Vulpia Vlaanderen's website is www.vulpia.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Vulpia Vlaanderen.