Vue sur Flagey

Opticiens

4.4★★★★★(30 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Vue sur Flagey
Rue Lesbroussart 23, 1050 Ixelles, Belgium, Elsene
Elsene
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdag10:30 – 18:30
  • woensdag10:30 – 18:30
  • donderdag10:30 – 18:30
  • vrijdag10:30 – 18:30
  • zaterdag10:00 – 18:00
  • zondagGesloten
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Vue sur Flagey via nummer 02 648 80 11. Vue sur Flagey primaire categorie is Opticiens. Vue sur Flagey is gevestigd op Rue Lesbroussart 23, 1050 Ixelles, Belgium.

Alleen afspraak
No
Fietsenstalling
Yes
Kredietkaarten
Yes
Prijs
$$

Industrie: Medisch » Opticiens

Actief in:
  • Opticiens
ISIC Codes
8690

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Vue sur Flagey?

    Vue sur Flagey's phone number is 02 648 80 11.

  2. 2.Waar is Vue sur Flagey gevestigd?

    Vue sur Flagey is located at Rue Lesbroussart 23, 1050 Ixelles, Belgium, Elsene. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Vue sur Flagey?

    Vue sur Flagey is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Friday: 10:30 – 18:30; Saturday: 10:00 – 18:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Vue sur Flagey?

    Vue sur Flagey's website is www.vuesurflagey.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Vue sur Flagey.