Vanmaele / Wim Jan

Bakkerijen

4.8★★★★★(4 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Vanmaele / Wim Jan
Dorpsstraat 19, 8432 Middelkerke, Belgium, Vlaanderen
Vlaanderen
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdagGesloten
  • woensdag13:30 – 18:00, 6:30 – 12:30
  • donderdag13:30 – 18:00, 6:30 – 12:30
  • vrijdag13:30 – 18:00, 6:30 – 12:30
  • zaterdag6:30 – 18:00
  • zondag6:30 – 14:00
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Vanmaele / Wim Jan via nummer 059 30 02 75. Vanmaele / Wim Jan primaire categorie is Bakkerijen. Vanmaele / Wim Jan is gevestigd op Dorpsstraat 19, 8432 Middelkerke, Belgium.

Eetgelegenheden
Delivery, Take-out

Industrie: Eten en uit eten » Bakkerijen

Actief in:
  • Bakkerijen
  • Snoepwinkels
ISIC Codes
4721

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Vanmaele / Wim Jan?

    Vanmaele / Wim Jan's phone number is 059 30 02 75.

  2. 2.Waar is Vanmaele / Wim Jan gevestigd?

    Vanmaele / Wim Jan is located at Dorpsstraat 19, 8432 Middelkerke, Belgium, Vlaanderen. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Vanmaele / Wim Jan?

    Vanmaele / Wim Jan is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: Closed; Wednesday - Friday: 13:30 – 18:00, 6:30 – 12:30; Saturday: 6:30 – 18:00; Sunday: 6:30 – 14:00.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Vanmaele / Wim Jan.