Tom&Co
Dierenwinkel
4.2★★★★★(661 recensies, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Open — sluit om 19:009:00 – 19:00
- maandag9:00 – 19:00
- dinsdag9:00 – 19:00
- woensdag9:00 – 19:00
- donderdag9:00 – 19:00
- vrijdag9:00 – 19:00
- zaterdag9:00 – 19:00
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Tom&Co via nummer 02 733 02 00. Tom&Co primaire categorie is Dierenwinkel. Tom&Co is gevestigd op Waversesteenweg 1152, 1160 Oudergem, Belgium.
Kredietkaarten
Cash, Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery
Prijs
$$
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Industrie: Winkelen » Dierenwinkel
Actief in:
- Veevoerwinkel
- Dierenwelzijnsorganisatie
- Dierenspeciaalzaken
- Aquariumwinkel
- Hondentrainer
- Adoptieservice voor huisdieren
- Dierentrimmer
- Dierenwinkel
- Huisdierentrainer
ISIC Codes
4773, 8423, 9609
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Tom&Co?
Tom&Co's phone number is 02 733 02 00.
2.Waar is Tom&Co gevestigd?
Tom&Co is located at Waversesteenweg 1152, 1160 Oudergem, Belgium. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Tom&Co?
Tom&Co is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Saturday: 9:00 – 19:00; Sunday: Closed.
4.Wat is de website van Tom&Co?
Tom&Co's website is www.tomandco.com/fr/magasins/tom-and-co-animalerie-auderghem.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Tom&Co.