Sporthal Roosendaal

Sportcomplex

3.8★★★★★(29 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Sporthal Roosendaal
Speelpleinstraat 1, 2170 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Sporthal Roosendaal via nummer 03 221 13 33. Sporthal Roosendaal primaire categorie is Sportcomplex. Sporthal Roosendaal is gevestigd op Speelpleinstraat 1, 2170 Antwerpen, Belgium.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Sport en activiteiten » Sportcomplex

Actief in:
  • Sportcomplex
ISIC Codes
9311

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Sporthal Roosendaal?

    Sporthal Roosendaal's phone number is 03 221 13 33.

  2. 2.Waar is Sporthal Roosendaal gevestigd?

    Sporthal Roosendaal is located at Speelpleinstraat 1, 2170 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  3. 3.Wat is de website van Sporthal Roosendaal?

    Sporthal Roosendaal's website is www.sportstad.be/sportaanbod/locatie/256.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Sporthal Roosendaal.