Restaurant Kato

Restaurants en mobiele eetgelegenheden

4.7★★★★★(137 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Restaurant Kato
De Vrièrestraat 4, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdag18:00 – 22:00
  • woensdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:00
  • donderdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:00
  • vrijdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:00
  • zaterdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:00
  • zondag18:00 – 21:30
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Restaurant Kato via nummer 03 344 75 58. Restaurant Kato primaire categorie is Restaurants en mobiele eetgelegenheden. Restaurant Kato is gevestigd op De Vrièrestraat 4, 2000 Antwerpen, Belgium.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Drankjes
Yes
Menu's
Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Reserveringen
Yes
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking

Industrie: Eten en uit eten » Restaurants

Actief in:
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Restaurant Kato?

    Restaurant Kato's phone number is 03 344 75 58.

  2. 2.Waar is Restaurant Kato gevestigd?

    Restaurant Kato is located at De Vrièrestraat 4, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Restaurant Kato?

    Restaurant Kato is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday: 18:00 – 22:00; Wednesday - Saturday: 12:00 – 14:00, 18:00 – 22:00; Sunday: 18:00 – 21:30.

  4. 4.Wat is de website van Restaurant Kato?

    Restaurant Kato's website is www.restaurant-kato.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Restaurant Kato.