Ooms-Welvaert

Hotels en motels

Contact Informatie

Ooms-Welvaert
Nederkouter 50, 9000 Gent, Belgium
Gent
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Ooms-Welvaert via nummer 09 233 91 63. Ooms-Welvaert primaire categorie is Hotels en motels. Ooms-Welvaert is gevestigd op Nederkouter 50, 9000 Gent, Belgium.

Gesticht
2016
Jaren actief
10

Industrie: Reizen en Transport » Hotels en motels

Actief in:
  • Hotels en motels
ISIC Codes
5510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Ooms-Welvaert al?

    Ooms-Welvaert bestaat al 10 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Ooms-Welvaert?

    Ooms-Welvaert's phone number is 09 233 91 63.

  3. 3.Waar is Ooms-Welvaert gevestigd?

    Ooms-Welvaert is located at Nederkouter 50, 9000 Gent, Belgium. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Ooms-Welvaert.