Oil & Vinegar

Delicatessenwinkel

4.6★★★★★(138 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Oil & Vinegar
Schrijnwerkersstraat 22, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten10:00 – 18:00
  • maandag10:00 – 18:00
  • dinsdag10:00 – 18:00
  • woensdag10:00 – 18:00
  • donderdag10:00 – 18:00
  • vrijdag10:00 – 18:00
  • zaterdag10:00 – 18:00
  • zondagGesloten
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Oil & Vinegar via nummer 03 232 04 66. Oil & Vinegar primaire categorie is Delicatessenwinkel. Oil & Vinegar is gevestigd op Schrijnwerkersstraat 22, 2000 Antwerpen, Belgium.

Fietsenstalling
Yes
Kredietkaarten
NFC, Yes
Prijs
$$
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Winkelen » Delicatessenwinkel

Actief in:
  • Delicatessenwinkel
  • Toeleverancier voor de voedingsmiddelenindustrie
  • Delicatessenwinkel
  • Kruidenwinkel
ISIC Codes
4630, 4711, 4721

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Oil & Vinegar?

    Oil & Vinegar's phone number is 03 232 04 66.

  2. 2.Waar is Oil & Vinegar gevestigd?

    Oil & Vinegar is located at Schrijnwerkersstraat 22, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Oil & Vinegar?

    Oil & Vinegar is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Saturday: 10:00 – 18:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Oil & Vinegar?

    Oil & Vinegar's website is www.oilvinegar.com/nl-be/winkels/antwerpen.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Oil & Vinegar.