O ARTISTA Bierbar
Bierhal
Contact Informatie
Nu gesloten0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00
- maandag0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00
- dinsdag0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00
- woensdag0:00 – 1:00, 11:00 – 17:00
- donderdag0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00
- vrijdag0:00 – 2:00, 11:00 – 0:00
- zaterdag0:00 – 2:00, 11:00 – 0:00
- zondag0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met O ARTISTA Bierbar via nummer 02 360 35 92. O ARTISTA Bierbar primaire categorie is Bierhal. O ARTISTA Bierbar is gevestigd op Rue de la Brasserie 98A, 1050 Bruxelles, Belgium.
Industrie: Eten en uit eten » Bierhal
- Bierhal
- Café's
- Cocktailbar
Vragen en Antwoorden
1.Hoe lang bestaat O ARTISTA Bierbar al?
O ARTISTA Bierbar bestaat al 9 jaar.
2.Wat is het telefoonnummer van O ARTISTA Bierbar?
O ARTISTA Bierbar's phone number is 02 360 35 92.
3.Waar is O ARTISTA Bierbar gevestigd?
O ARTISTA Bierbar is located at Rue de la Brasserie 98A, 1050 Bruxelles, Belgium, Elsene. Get Directions.
4.Wat zijn de openingstijden van O ARTISTA Bierbar?
O ARTISTA Bierbar is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: 0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00; Wednesday: 0:00 – 1:00, 11:00 – 17:00; Thursday: 0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00; Friday, Saturday: 0:00 – 2:00, 11:00 – 0:00; Sunday: 0:00 – 1:00, 11:00 – 0:00.
5.Wat is de website van O ARTISTA Bierbar?
O ARTISTA Bierbar's website is o-artista-bar-a-cocktails-tapas-bruxelles.business.site.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor O ARTISTA Bierbar.