Marie Lingerie & Silvi

Lingeriewinkel

3.0★★★★★(3 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Marie Lingerie & Silvi
Eiermarkt 45, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten12:00 – 18:00
  • maandag12:00 – 18:00
  • dinsdag10:30 – 18:00
  • woensdag10:30 – 18:00
  • donderdag10:30 – 18:00
  • vrijdag10:30 – 18:00
  • zaterdag10:00 – 18:00
  • zondagGesloten
Call

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Marie Lingerie & Silvi via nummer 03 234 10 34. Marie Lingerie & Silvi primaire categorie is Lingeriewinkel. Marie Lingerie & Silvi is gevestigd op Eiermarkt 45, 2000 Antwerpen, Belgium.

Gesticht
2010
Jaren actief
16

Industrie: Kleding » Lingeriewinkel

Actief in:
  • Lingeriewinkel
ISIC Codes
4771

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Marie Lingerie & Silvi al?

    Marie Lingerie & Silvi bestaat al 16 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Marie Lingerie & Silvi?

    Marie Lingerie & Silvi's phone number is 03 234 10 34.

  3. 3.Waar is Marie Lingerie & Silvi gevestigd?

    Marie Lingerie & Silvi is located at Eiermarkt 45, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  4. 4.Wat zijn de openingstijden van Marie Lingerie & Silvi?

    Marie Lingerie & Silvi is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 12:00 – 18:00; Tuesday - Friday: 10:30 – 18:00; Saturday: 10:00 – 18:00; Sunday: Closed.

Historische informatie

Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.

www.marielingerie.beinfo@marielingerie.be

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Marie Lingerie & Silvi.