Manola Brussel
Thaise restaurants
Contact Informatie
Nu gesloten12:00 – 14:00
- maandag12:00 – 14:00
- dinsdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30
- woensdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30
- donderdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30
- vrijdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30
- zaterdag18:00 – 22:30
- zondag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Manola Brussel via nummer 02 223 06 96. Manola Brussel primaire categorie is Thaise restaurants. Manola Brussel is gevestigd op Rue de l'Enseignement 44/46, 1000 Bruxelles, Belgium.
Industrie: Eten en uit eten » Thaise restaurants
- Zuidoost-Aziatisch restaurant
- Thaise restaurants
Vragen en Antwoorden
1.Hoe lang bestaat Manola Brussel al?
Manola Brussel bestaat al 9 jaar.
2.Wat is het telefoonnummer van Manola Brussel?
Manola Brussel's phone number is 02 223 06 96.
3.Waar is Manola Brussel gevestigd?
Manola Brussel is located at Rue de l'Enseignement 44/46, 1000 Bruxelles, Belgium, Sint-Joost-ten-Node. Get Directions.
4.Wat zijn de openingstijden van Manola Brussel?
Manola Brussel is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 12:00 – 14:00; Tuesday - Friday: 12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30; Saturday: 18:00 – 22:30; Sunday: 12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30.
5.Wat is de website van Manola Brussel?
Manola Brussel's website is www.manola.be.
Historische informatie
Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Manola Brussel.