Liu Jo Elsene

Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen

1.0★★★★★(1 recensie, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Liu Jo Elsene
Galeria Inno Louiza, Av. Louise 12, 1050 Saint-Gilles, Belgium, Sint-Gillis
Sint-Gillis
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 18:0010:00 – 18:00
  • maandag10:00 – 18:00
  • dinsdag10:00 – 18:00
  • woensdag10:00 – 18:00
  • donderdag10:00 – 18:00
  • vrijdag10:00 – 18:00
  • zaterdag10:00 – 18:30
  • zondagGesloten
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Liu Jo Elsene via nummer 02 503 67 99. Liu Jo Elsene primaire categorie is Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen. Liu Jo Elsene is gevestigd op Galeria Inno Louiza, Av. Louise 12, 1050 Saint-Gilles, Belgium.

Industrie: Kleding » Kledingwinkels

Actief in:
  • Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen
ISIC Codes
4771

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Liu Jo Elsene?

    Liu Jo Elsene's phone number is 02 503 67 99.

  2. 2.Waar is Liu Jo Elsene gevestigd?

    Liu Jo Elsene is located at Galeria Inno Louiza, Av. Louise 12, 1050 Saint-Gilles, Belgium, Sint-Gillis. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Liu Jo Elsene?

    Liu Jo Elsene is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 18:30; Sunday: Closed.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Liu Jo Elsene.