Lingerie Bo

Lingeriewinkel

4.9★★★★★(14 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Lingerie Bo
Fruithoflaan 39, 2600 Berchem, Belgium, Berchem (Antwerpen)
Berchem (Antwerpen)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 18:00Closed
  • maandagGesloten
  • dinsdag10:00 – 18:00
  • woensdag10:00 – 18:00
  • donderdag10:00 – 18:00
  • vrijdag10:00 – 18:00
  • zaterdag10:00 – 18:00
  • zondagGesloten
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Lingerie Bo via nummer 03 257 51 61. Lingerie Bo primaire categorie is Lingeriewinkel. Lingerie Bo is gevestigd op Fruithoflaan 39, 2600 Berchem, Belgium.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery

Industrie: Kleding » Lingeriewinkel

Actief in:
  • Lingeriewinkel
ISIC Codes
4771

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Lingerie Bo?

    Lingerie Bo's phone number is 03 257 51 61.

  2. 2.Waar is Lingerie Bo gevestigd?

    Lingerie Bo is located at Fruithoflaan 39, 2600 Berchem, Belgium, Berchem (Antwerpen). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Lingerie Bo?

    Lingerie Bo is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Saturday: 10:00 – 18:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Lingerie Bo?

    Lingerie Bo's website is lingeriebo.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Lingerie Bo.