LichtslingerHuren.be
Verhuurbedrijf voor feestapparatuur
Contact Informatie
Nu gesloten10:00 – 16:30
- maandag10:00 – 16:30
- dinsdag10:00 – 16:30
- woensdag13:30 – 16:30
- donderdag10:00 – 16:30
- vrijdag10:00 – 16:30
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met LichtslingerHuren.be via nummer 03 843 27 36. LichtslingerHuren.be primaire categorie is Verhuurbedrijf voor feestapparatuur. LichtslingerHuren.be is gevestigd op Steenweg op Waarloos 31A, 2840 Rumst, Belgium.
Industrie: Huis en Tuin » Verhuurbedrijf voor feestapparatuur
- Verhuurbedrijf voor feestapparatuur
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van LichtslingerHuren.be?
LichtslingerHuren.be's phone number is 03 843 27 36.
2.Waar is LichtslingerHuren.be gevestigd?
LichtslingerHuren.be is located at Steenweg op Waarloos 31A, 2840 Rumst, Belgium. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van LichtslingerHuren.be?
LichtslingerHuren.be is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: 10:00 – 16:30; Wednesday: 13:30 – 16:30; Thursday, Friday: 10:00 – 16:30; weekends: Closed.
4.Wat is de website van LichtslingerHuren.be?
LichtslingerHuren.be's website is lichtslingerhuren.be.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor LichtslingerHuren.be.