Le Saint-François

Kapsalon

4.9★★★★★(72 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Le Saint-François
Rue du Bien-Faire 85, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium, Watermaal-Bosvoorde
Watermaal-Bosvoorde
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 18:30Closed
  • maandagGesloten
  • dinsdag8:30 – 18:30
  • woensdag8:30 – 18:30
  • donderdag8:30 – 18:30
  • vrijdag8:30 – 18:30
  • zaterdag8:30 – 17:00
  • zondagGesloten
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Le Saint-François via nummer 02 675 60 80. Le Saint-François primaire categorie is Kapsalon. Le Saint-François is gevestigd op Rue du Bien-Faire 85, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium.

Gesticht
2005
Jaren actief
21
Kredietkaarten
No
Geschikt voor kinderen
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Yes

Industrie: Persoonlijke diensten » Kapsalon

Actief in:
  • Kapsalon
ISIC Codes
9602

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Le Saint-François al?

    Le Saint-François bestaat al 21 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Le Saint-François?

    Le Saint-François's phone number is 02 675 60 80.

  3. 3.Waar is Le Saint-François gevestigd?

    Le Saint-François is located at Rue du Bien-Faire 85, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium, Watermaal-Bosvoorde. Get Directions.

  4. 4.Wat zijn de openingstijden van Le Saint-François?

    Le Saint-François is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Friday: 8:30 – 18:30; Saturday: 8:30 – 17:00; Sunday: Closed.

  5. 5.Wat is de website van Le Saint-François?

    Le Saint-François's website is www.saint-francois.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Le Saint-François.