Le pain du Châtelain
Bistro
Bedrijfs Contact
Contact Informatie
Open — sluit om 16:007:00 – 16:00
- maandag7:00 – 16:00
- dinsdag7:00 – 16:00
- woensdag7:00 – 16:00
- donderdag7:00 – 16:00
- vrijdag7:00 – 16:00
- zaterdag7:00 – 17:00
- zondag8:30 – 16:00
Omschrijving bedrijf
F. Frederic is het primaire contact bij Le pain du Châtelain.
Industrie: Eten en uit eten » Bistro
- Bagelwinkel
- Bistro
- Ontbijt en brunch
- Brunchrestaurant
- Lunchrestaurant
Vragen en Antwoorden
1.Hoe lang bestaat Le pain du Châtelain al?
Le pain du Châtelain bestaat al 46 jaar.
2.Wat is het telefoonnummer van Le pain du Châtelain?
Le pain du Châtelain's phone number is 0475 96 59 00.
3.Waar is Le pain du Châtelain gevestigd?
Le pain du Châtelain is located at Pl. du Châtelain 29, 1050 Ixelles, Belgium, Elsene. Get Directions.
4.Wat zijn de openingstijden van Le pain du Châtelain?
Le pain du Châtelain is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 7:00 – 16:00; Saturday: 7:00 – 17:00; Sunday: 8:30 – 16:00.
5.Wie is de primaire contactpersoon bij Le pain du Châtelain?
De primaire contactpersoon bij Le pain du Châtelain is F. Frederic (Business Owner).
6.Heeft Le pain du Châtelain parkeergelegenheid?
Ja — Le pain du Châtelain heeft parkeergelegenheid beschikbaar.
Historische informatie
Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Le pain du Châtelain.