La Petite Maison
Restaurants en mobiele eetgelegenheden
Contact Informatie
Nu gesloten11:00 – 1:30
- maandag11:00 – 1:30
- dinsdag11:00 – 1:30
- woensdag11:00 – 1:30
- donderdag11:00 – 1:30
- vrijdag11:00 – 1:30
- zaterdag11:00 – 1:30
- zondag11:00 – 1:30
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met La Petite Maison via nummer 0485 03 45 36. La Petite Maison primaire categorie is Restaurants en mobiele eetgelegenheden. La Petite Maison is gevestigd op Belgium, Beenhouwersstraat 19, 1000 Brussel, Belgium.
Industrie: Eten en uit eten » Restaurants
- Restaurants en mobiele eetgelegenheden
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van La Petite Maison?
La Petite Maison's phone number is 0485 03 45 36.
2.Waar is La Petite Maison gevestigd?
La Petite Maison is located at Belgium, Beenhouwersstraat 19, 1000 Brussel, Belgium, Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van La Petite Maison?
La Petite Maison is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 11:00 – 1:30.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor La Petite Maison.