KERKHOVE Construction
Winkel voor bouwmateriaal
Contact Informatie
Openingstijden niet beschikbaar
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met KERKHOVE Construction via nummer 067 34 73 82. KERKHOVE Construction primaire categorie is Winkel voor bouwmateriaal. KERKHOVE Construction is gevestigd op Rue de Mons 37, 7060 Soignies, Belgium.
Eetgelegenheden
Delivery
Rolstoel Toegankelijk
Parking
Industrie: Bouwnijverheid » Winkel voor bouwmateriaal
Actief in:
- Winkel voor bouwmateriaal
ISIC Codes
4752
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van KERKHOVE Construction?
KERKHOVE Construction's phone number is 067 34 73 82.
2.Waar is KERKHOVE Construction gevestigd?
KERKHOVE Construction is located at Rue de Mons 37, 7060 Soignies, Belgium, Zinnik. Get Directions.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor KERKHOVE Construction.