Jet Studio

Opnamestudio

4.8★★★★★(46 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Jet Studio
Chau. de Jette 218, 1081 Koekelberg, Belgium
Koekelberg
Ontvang routebeschrijving
Nu gesloten10:00 – 20:00
  • maandag10:00 – 20:00
  • dinsdag10:00 – 20:00
  • woensdag10:00 – 20:00
  • donderdag10:00 – 20:00
  • vrijdag10:00 – 20:00
  • zaterdag10:00 – 20:00
  • zondag10:00 – 20:00
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Jet Studio via nummer 0476 55 54 83. Jet Studio primaire categorie is Opnamestudio. Jet Studio is gevestigd op Chau. de Jette 218, 1081 Koekelberg, Belgium.

Employé's
<25
Gesticht
1976
Jaren actief
50
Eetgelegenheden
Delivery

Industrie: Amusement » Opnamestudio

Actief in:
  • Opnamestudio
ISIC Codes
5920

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Jet Studio al?

    Jet Studio bestaat al 50 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Jet Studio?

    Jet Studio's phone number is 0476 55 54 83.

  3. 3.Waar is Jet Studio gevestigd?

    Jet Studio is located at Chau. de Jette 218, 1081 Koekelberg, Belgium. Get Directions.

  4. 4.Wat zijn de openingstijden van Jet Studio?

    Jet Studio is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 10:00 – 20:00.

  5. 5.Wat is de website van Jet Studio?

    Jet Studio's website is www.jetstudio.com.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Jet Studio.