IT-Services Brussels
Computerreparatie
1.0★★★★★(1 recensie, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Open — sluit om 20:008:00 – 20:00
- maandag8:00 – 20:00
- dinsdag8:00 – 20:00
- woensdag8:00 – 20:00
- donderdag8:00 – 20:00
- vrijdag8:00 – 20:00
- zaterdag8:00 – 20:00
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met IT-Services Brussels via nummer 0484 50 62 52. IT-Services Brussels primaire categorie is Computerreparatie. IT-Services Brussels is gevestigd op Sint-Gillis.
Industrie: Computers en electronica » Computerreparatie
Actief in:
- Computerreparatie
ISIC Codes
9511
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van IT-Services Brussels?
IT-Services Brussels's phone number is 0484 50 62 52.
2.Waar is IT-Services Brussels gevestigd?
IT-Services Brussels is located at Sint-Gillis. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van IT-Services Brussels?
IT-Services Brussels is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Saturday: 8:00 – 20:00; Sunday: Closed.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor IT-Services Brussels.