Immo de Kerchove

Makelaardij

3.0★★★★★(5 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Immo de Kerchove
Av. Rogier 409, 1030 Schaerbeek, Belgium, Schaarbeek
Schaarbeek
Ontvang routebeschrijving
Nu gesloten9:00 – 18:00
  • maandag9:00 – 18:00
  • dinsdag9:00 – 18:00
  • woensdag9:00 – 18:00
  • donderdag9:00 – 18:00
  • vrijdag9:00 – 18:00
  • zaterdag9:00 – 17:00
  • zondagGesloten
Fax
02 732 14 73
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Immo de Kerchove via nummer 02 733 39 64. Immo de Kerchove primaire categorie is Makelaardij. Immo de Kerchove is gevestigd op Av. Rogier 409, 1030 Schaerbeek, Belgium.

Gesticht
2003
Jaren actief
23

Industrie: Onroerend Goed » Makelaardij

Actief in:
  • Makelaardij
ISIC Codes
6820

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Immo de Kerchove al?

    Immo de Kerchove bestaat al 23 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Immo de Kerchove?

    Immo de Kerchove's phone number is 02 733 39 64.

  3. 3.Waar is Immo de Kerchove gevestigd?

    Immo de Kerchove is located at Av. Rogier 409, 1030 Schaerbeek, Belgium, Schaarbeek. Get Directions.

  4. 4.Wat zijn de openingstijden van Immo de Kerchove?

    Immo de Kerchove is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 9:00 – 18:00; Saturday: 9:00 – 17:00; Sunday: Closed.

  5. 5.Wat is de website van Immo de Kerchove?

    Immo de Kerchove's website is www.immodekerchove.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Immo de Kerchove.