Hotel Izán Avenue Louise

Hotels en motels

3.6★★★★★(357 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Hotel Izán Avenue Louise
Rue Blanche 4, 1000 Bruxelles, Belgium, Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open 24 uur24 Hours
  • maandag24 Uur
  • dinsdag24 Uur
  • woensdag24 Uur
  • donderdag24 Uur
  • vrijdag24 Uur
  • zaterdag24 Uur
  • zondag24 Uur
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Hotel Izán Avenue Louise via nummer 02 535 95 00. Hotel Izán Avenue Louise primaire categorie is Hotels en motels. Hotel Izán Avenue Louise is gevestigd op Rue Blanche 4, 1000 Bruxelles, Belgium.

Kredietkaarten
Yes
Prijs
$$$
Rolstoel Toegankelijk
Yes
Wifi
Paid

Industrie: Reizen en Transport » Hotels en motels

Actief in:
  • Hotels en motels
ISIC Codes
5510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Hotel Izán Avenue Louise?

    Hotel Izán Avenue Louise's phone number is 02 535 95 00.

  2. 2.Waar is Hotel Izán Avenue Louise gevestigd?

    Hotel Izán Avenue Louise is located at Rue Blanche 4, 1000 Bruxelles, Belgium, Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Hotel Izán Avenue Louise?

    Hotel Izán Avenue Louise is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Wat is de website van Hotel Izán Avenue Louise?

    Hotel Izán Avenue Louise's website is www.izanhoteles.es.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Hotel Izán Avenue Louise.