DigIT services bvba

IT-consultancy

Bedrijfs Contact

Contact Informatie

DigIT services bvba
Uitbreidingstraat 84, 2600 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten9:00 – 18:00
  • maandag9:00 – 18:00
  • dinsdag9:00 – 18:00
  • woensdag9:00 – 18:00
  • donderdag9:00 – 18:00
  • vrijdag9:00 – 18:00
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

Peter|Wouters is het primaire contact bij DigIT services bvba.

Industrie: Computers en electronica » IT-consultancy

Actief in:
  • IT-consultancy
ISIC Codes
6202

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van DigIT services bvba?

    DigIT services bvba's phone number is 03 454 35 61.

  2. 2.Waar is DigIT services bvba gevestigd?

    DigIT services bvba is located at Uitbreidingstraat 84, 2600 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van DigIT services bvba?

    DigIT services bvba is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 9:00 – 18:00; weekends: Closed.

  4. 4.Wie is de primaire contactpersoon bij DigIT services bvba?

    De primaire contactpersoon bij DigIT services bvba is Peter|Wouters. You can reach them at peter@digitservices.net.

  5. 5.Wat is de website van DigIT services bvba?

    DigIT services bvba's website is www.digitservices.net.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor DigIT services bvba.