DEMOMENT events

Evenementen management

4.8★★★★★(4 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

DEMOMENT events
Désiré Souffreauweg 2, 9320 Aalst, Belgium, Aalst (Oost-Vlaanderen)
Aalst (Oost-Vlaanderen)
Ontvang routebeschrijving
Open — sluit om 18:0010:00 – 18:00
  • maandag10:00 – 18:00
  • dinsdag10:00 – 18:00
  • woensdag10:00 – 18:00
  • donderdag10:00 – 18:00
  • vrijdag10:00 – 18:00
  • zaterdag10:00 – 12:00
  • zondagGesloten
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met DEMOMENT events via nummer 0477 65 90 40. DEMOMENT events primaire categorie is Evenementen management. DEMOMENT events is gevestigd op Désiré Souffreauweg 2, 9320 Aalst, Belgium.

Industrie: Amusement » Evenementen management

Actief in:
  • Evenementen management
ISIC Codes
9609

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van DEMOMENT events?

    DEMOMENT events's phone number is 0477 65 90 40.

  2. 2.Waar is DEMOMENT events gevestigd?

    DEMOMENT events is located at Désiré Souffreauweg 2, 9320 Aalst, Belgium, Aalst (Oost-Vlaanderen). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van DEMOMENT events?

    DEMOMENT events is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 12:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van DEMOMENT events?

    DEMOMENT events's website is www.demoment.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor DEMOMENT events.