Café Doce Pimenta
Braziliaans restaurant
Contact Informatie
Open — sluit om 15:00Closed
- maandagGesloten
- dinsdagGesloten
- woensdag12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30
- donderdag12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30
- vrijdag12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30
- zaterdag12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30
- zondag12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Café Doce Pimenta via nummer 02 345 74 25. Café Doce Pimenta primaire categorie is Braziliaans restaurant. Café Doce Pimenta is gevestigd op Chau. de Bruxelles 298, 1190 Forest, Belgium.
Industrie: Eten en uit eten » Braziliaans restaurant
- Bars en café's
- Braziliaans restaurant
- Cateraar
- Cocktailbar
- Vegetarische restaurants
Vragen en Antwoorden
1.Hoe lang bestaat Café Doce Pimenta al?
Café Doce Pimenta bestaat al 15 jaar.
2.Wat is het telefoonnummer van Café Doce Pimenta?
Café Doce Pimenta's phone number is 02 345 74 25.
3.Waar is Café Doce Pimenta gevestigd?
Café Doce Pimenta is located at Chau. de Bruxelles 298, 1190 Forest, Belgium, Vorst (Brussel). Get Directions.
4.Wat zijn de openingstijden van Café Doce Pimenta?
Café Doce Pimenta is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: Closed; Wednesday - Sunday: 12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30.
5.Wat is de website van Café Doce Pimenta?
Café Doce Pimenta's website is docepimenta.be.
Historische informatie
Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Café Doce Pimenta.