Burger King
Hamburgerrestaurant
3.6★★★★★(1698 recensies, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Nu gesloten10:30 – 23:00
- maandag10:30 – 23:00
- dinsdag10:30 – 23:00
- woensdag10:30 – 23:00
- donderdag10:30 – 0:00
- vrijdag10:30 – 1:00
- zaterdag10:30 – 1:00
- zondag10:30 – 23:00
Omschrijving bedrijf
Burger King primaire categorie is Hamburgerrestaurant. Burger King is gevestigd op Korenmarkt 17, 9000 Gent, Belgium.
Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Drankjes
Yes
Geschikt voor groepen
Yes
Geschikt voor kinderen
Yes
Menu's
Bar Snacks, Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Tuinmeubelen
Yes
Prijs
$$
Reserveringen
Yes
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Restroom, Seating, Yes
Industrie: Eten en uit eten » Hamburgerrestaurant
Actief in:
- Hamburgerrestaurant
- Fastfoodrestaurants
ISIC Codes
5610
Vragen en Antwoorden
1.Waar is Burger King gevestigd?
Burger King is located at Korenmarkt 17, 9000 Gent, Belgium. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van Burger King?
Burger King is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Wednesday: 10:30 – 23:00; Thursday: 10:30 – 0:00; Friday, Saturday: 10:30 – 1:00; Sunday: 10:30 – 23:00.
3.Wat is de website van Burger King?
Burger King's website is stores.burgerking.be/nl/burger-king-gent-korenmarkt.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Burger King.