BMT Retail
Kruideniers
Contact Informatie
Openingstijden niet beschikbaar
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met BMT Retail via nummer 03 430 99 08. BMT Retail primaire categorie is Kruideniers. BMT Retail is gevestigd op Wiegstraat 5, 2000 Antwerpen, Belgium.
Gesticht
2016
Jaren actief
10
Industrie: Eten en uit eten » Buurtwinkels en supermarkten
Actief in:
- Kruideniers
ISIC Codes
4711
Vragen en Antwoorden
1.Hoe lang bestaat BMT Retail al?
BMT Retail bestaat al 10 jaar.
2.Wat is het telefoonnummer van BMT Retail?
BMT Retail's phone number is 03 430 99 08.
3.Waar is BMT Retail gevestigd?
BMT Retail is located at Wiegstraat 5, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.
4.Wat is de website van BMT Retail?
BMT Retail's website is www.bmtretail.be.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor BMT Retail.