Berita Bvba

Hotels en motels

Contact Informatie

Berita Bvba
Emiel Banningstraat 52, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call E-mail

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Berita Bvba via nummer 03 238 66 00. Berita Bvba primaire categorie is Hotels en motels. Berita Bvba is gevestigd op Emiel Banningstraat 52, 2000 Antwerpen, Belgium.

Industrie: Reizen en Transport » Hotels en motels

Actief in:
  • Hotels en motels
ISIC Codes
5510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Berita Bvba?

    Berita Bvba's phone number is 03 238 66 00.

  2. 2.Waar is Berita Bvba gevestigd?

    Berita Bvba is located at Emiel Banningstraat 52, 2000 Antwerpen, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

  3. 3.Wat is de website van Berita Bvba?

    Berita Bvba's website is www.hotelindustrie.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Berita Bvba.